A lelkemben az állóvíz reggel felkavarodott, DE félreértések elkerülése érdekében mára is egy ruha jön.
👇🏼
Ritkán készül nálam ilyen....de most láttam a neten egy gyönyörű fehér strandköntöst, amit utána is jól ki lehet használni (szerintem) egy elegánsabb öltözethez, hát el is készítettem.
Most még itthon "lógnak". (A félkör-, körloknis szabás esetén ki kell lógatni a ruhákat az alja végleges leigazítása előtt, mert még ki fog nyúlni, ez ennek a szabásnak a jellegzetessége, hiszen keresztirányba minden textil nyúlik, elmozdulhat, a súlya és szabása ilyenkor kiadja ezt. Ezért látod a fast fashion üzletekben, hogy ezeknek a szoknyáknak az alja csúnya hullámos.)
Fontos, hogy mindig szárítsd az ilyen szabású szoknyáidat, ruháidat fektetve.
Kék, fehér és világos korall színben várják a végleges formájukat.
Ai barátunktól kértem, mutassa meg milyen lesz használatban.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése