Ismét egy kék ruhácska a #babyblue szerelmeseinek.
Vannak olyan ruhák, amelyek a formát követik, de aki nem szereti a karjait mutogatni, azoknak is fantasztikus választás lehet. Ez is egy ilyen darab.
Enyhén rugalmas, egyébként Xs-S méretre ajánlom.
Szokásos módon a ruha létezik, nagyon ügyesen tartotta az AI a fazont, textúrát árnyalatot, a modellt viszont ő kreálta bele.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése