Ez a fazon nagy kedvencem lett. Különböző dekoltázsmérettel kérhető és készül is, van hosszúban is👗. Készül színekben, olcsóbb és drágább anyagokból is.🎀💃
Most ez az egyik fazon amin még dolgozom itthon.🙇♀️🙅♀️
Melyik színben választanád?.
1.fehér 2.piros 3.fekete?💗❤️🖤
+kérdés milyen színben néznéd még meg szívesen?👀🌈
Itt pedig ma estig még 20% kedvezménnyel beszerezhetők #otthonishofban napok keretein belül otthonodban szállítva🛍️:
https://www.homeoffashion.shop/brand/hecendorfer/
Modelleinknek hálás köszönet a képekért :
Nagy Éva (piros)
Anna Tharan - fashionabovelondon (fehér, fekete)
2020. március 29., vasárnap
2020. március 26., csütörtök
Mára a Tia Adri kedvenc színét hoztam el 😜🙊
Te hogy állsz a türkizzel?
Szereted vagy nem igazán?🌈
Te hogy állsz a türkizzel?
Szereted vagy nem igazán?🌈
Sok időt töltök általában a HoF- Home of Fashion ben, de még számomra is elképesztő, hogy bármelyik színű és fazonú ruhadarabra essen is a választásom, találok az üzleten belül hozzá kiegészítőt valamelyik márkánál.😍🤗
👗#szoknya Afrikai Szabóság/African Tailoring
👗#body Hecendorfer Fashion
👒#kalap Virag Anna
💍#gyűrű L'arbre design
💎#fülbevaló Tia Design
👜#táska VALBONAleather
👗#body Hecendorfer Fashion
👒#kalap Virag Anna
💍#gyűrű L'arbre design
💎#fülbevaló Tia Design
👜#táska VALBONAleather
#viseljmagyart #fashion #ruha #divat #bepositive #magyartermék #dress #dressup #designerdress #designershop #style #stayathome #staypositive #maxiskirt #elegant #dressdesigner #iamdesigner #likeforme #likeforlike #like4like
Írd meg mi a kedvenc színed, inspiráld te a következő összeállítást 🎀🌈
Legyen csodás napotok🤗😘
Legyen csodás napotok🤗😘
2020. március 21., szombat
6. nap
Ma van a csillagászati tavasz első napja és a Költészet Világnapja.
Nagy rajongója vagyok a szépirodalomnak és a költészetnek, de a nem magyar költők munkáiból keveset sikerült befogadnom.
Míg a prózát szerintem mindegy milyen nyelven olvassuk, addig egy vers pl. kétlem, hogy az anyanyelvén kívül képes lenne más nyelven is ugyanazt nyújtani. (Ez persze csak az én véleményem.)
Tizenéves korom meghatározó élménye volt Baudelaire és Villon pár verse, ha lehetne most mindegyiket posztolnám, mégis egy az aktuális helyzethez passzolóbb sorokra esett a választásom.
"
Aludni jó és kőből lenni még jobb,
még szégyen és gyalázat úr a világon.
Mily szerencse: se éreznem, se látnom!
Ne kelts föl hát, s ó! csendesen beszélj ott! "
Michelangelo
Az Éj szobra, Firenzében
Nagy rajongója vagyok a szépirodalomnak és a költészetnek, de a nem magyar költők munkáiból keveset sikerült befogadnom.
Míg a prózát szerintem mindegy milyen nyelven olvassuk, addig egy vers pl. kétlem, hogy az anyanyelvén kívül képes lenne más nyelven is ugyanazt nyújtani. (Ez persze csak az én véleményem.)
Tizenéves korom meghatározó élménye volt Baudelaire és Villon pár verse, ha lehetne most mindegyiket posztolnám, mégis egy az aktuális helyzethez passzolóbb sorokra esett a választásom.
"
Aludni jó és kőből lenni még jobb,
még szégyen és gyalázat úr a világon.
Mily szerencse: se éreznem, se látnom!
Ne kelts föl hát, s ó! csendesen beszélj ott! "
Michelangelo
Az Éj szobra, Firenzében
Mivel viszont ez egy blog, amiben annyit és úgy osztok meg, ahogy akarok, így jöhet még egy Baudelaire kedvenc is.
2020. február 9., vasárnap
Ha már a 2020-as év színe a kék, legyen egy ilyen kép is. 👗💙
A body-szoknya kombináció mostanában a menyecske, menyasszonyi, sőt olykor még a gála és báli ruhák esetében is egyre nagyobb teret hódít kombinálhatósága és későbbi jobb kihasználhatósága végett.
Képzeljétek nemrégiben egy színtípus elemzésnél olvastam, hogy a királykék az egyetlen olyan szín, amelyet mind a 4 típus bátran viselhet.
Mi a véleményetek?
Ti is szeretitek ezt a színt?
Modell és sminkes: Villás Brigitta
Ékszer: Tia Design
Ruha:Hecendorfer Fashion
Cipő: Högl
Fotós: Benecz Róbert Benifoto
A body-szoknya kombináció mostanában a menyecske, menyasszonyi, sőt olykor még a gála és báli ruhák esetében is egyre nagyobb teret hódít kombinálhatósága és későbbi jobb kihasználhatósága végett.
Képzeljétek nemrégiben egy színtípus elemzésnél olvastam, hogy a királykék az egyetlen olyan szín, amelyet mind a 4 típus bátran viselhet.
Mi a véleményetek?
Ti is szeretitek ezt a színt?
Modell és sminkes: Villás Brigitta
Ékszer: Tia Design
Ruha:Hecendorfer Fashion
Cipő: Högl
Fotós: Benecz Róbert Benifoto
2019. június 10., hétfő
2019. június 6., csütörtök
A dögös vörös
A mai napra hoztam az egyik kedvenc fazonomról képet. Nekem nagyon tetszik.
Több színben is készült, de ha a partikon középpontban szeretnétek lenni, vagy menyecskeruhának nem habos-babos tüllökre vágytok, akkor tökéletes választás lehet. 😍👗
Több színben is készült, de ha a partikon középpontban szeretnétek lenni, vagy menyecskeruhának nem habos-babos tüllökre vágytok, akkor tökéletes választás lehet. 😍👗
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)







