Ha már a 2020-as év színe a kék, legyen egy ilyen kép is. 👗💙
A body-szoknya kombináció mostanában a menyecske, menyasszonyi, sőt olykor még a gála és báli ruhák esetében is egyre nagyobb teret hódít kombinálhatósága és későbbi jobb kihasználhatósága végett.
Képzeljétek nemrégiben egy színtípus elemzésnél olvastam, hogy a királykék az egyetlen olyan szín, amelyet mind a 4 típus bátran viselhet.
Mi a véleményetek?
Ti is szeretitek ezt a színt?
Modell és sminkes: Villás Brigitta
Ékszer: Tia Design
Ruha:Hecendorfer Fashion
Cipő: Högl
Fotós: Benecz Róbert Benifoto
2020. február 9., vasárnap
2019. június 10., hétfő
2019. június 6., csütörtök
A dögös vörös
A mai napra hoztam az egyik kedvenc fazonomról képet. Nekem nagyon tetszik.
Több színben is készült, de ha a partikon középpontban szeretnétek lenni, vagy menyecskeruhának nem habos-babos tüllökre vágytok, akkor tökéletes választás lehet. 😍👗
Több színben is készült, de ha a partikon középpontban szeretnétek lenni, vagy menyecskeruhának nem habos-babos tüllökre vágytok, akkor tökéletes választás lehet. 😍👗
2019. június 4., kedd
Együtt a művészetért-díjátadó gála Kecskemét
Megnyertem a 2018/19 évad legjobb jelmeztervezője díjat Kecskeméten a Katona József Színházban.
Nem számítottam ilyen elismerésre, bevallom nagyon vágytam rá, de úgy számoltam több év múlva lesz erre esélyem-így még nagyobb az öröm.
Nem számítottam ilyen elismerésre, bevallom nagyon vágytam rá, de úgy számoltam több év múlva lesz erre esélyem-így még nagyobb az öröm.
2019. május 17., péntek
Flora ruha 👗😍💝🙊
Ez itt a kedvenc fazonú kabát, Flora.
Rendelhető a webshopon is.
Jelenleg ekrü, bézs, mályva, bordó és fekete színben elérhető.😍👗
2019. május 16., csütörtök
Évike új ruhája 👗💝
Elkészült Évike barátnőm új ruhája.
Unokatestvére esküvőjére megy benne, ő lesz a tanuja.
Nagyon sokat dolgoztam vele, beleadtam szívem-lelkem (néha vérem 😂🙊).
Apró csipkemintákkal van díszítve az egész felsőrész, hátul középen lefut. Kb. 35-40 munkaórám van benne.
Remélem sok örömét leli benne.
Szerintem nagyon jól áll neki.
Unokatestvére esküvőjére megy benne, ő lesz a tanuja.
Nagyon sokat dolgoztam vele, beleadtam szívem-lelkem (néha vérem 😂🙊).
Apró csipkemintákkal van díszítve az egész felsőrész, hátul középen lefut. Kb. 35-40 munkaórám van benne.
Remélem sok örömét leli benne.
Szerintem nagyon jól áll neki.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)







